![Ξεκίνησε σήμερα το δρομολόγιο από Β. Ελλάδα προς Δωδεκάνησα ... χωρίς την Κάλυμνο - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά Ξεκίνησε σήμερα το δρομολόγιο από Β. Ελλάδα προς Δωδεκάνησα ... χωρίς την Κάλυμνο - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά](https://www.palmoskalymnou.gr/wp-content/uploads/2022/06/Screenshot_3482-1.png)
Ξεκίνησε σήμερα το δρομολόγιο από Β. Ελλάδα προς Δωδεκάνησα ... χωρίς την Κάλυμνο - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά
![Φώτης Χατζηδιάκος: Τελικά «έπεσαν οι μάσκες» κ. Πλακιωτάκη !!! Ο κ. Πρωθυπουργός πρέπει να πάρει θέση. - Πρώτη Έκδοση Δωδεκανήσου Φώτης Χατζηδιάκος: Τελικά «έπεσαν οι μάσκες» κ. Πλακιωτάκη !!! Ο κ. Πρωθυπουργός πρέπει να πάρει θέση. - Πρώτη Έκδοση Δωδεκανήσου](https://protiekdosi.news/wp-content/uploads/2023/03/Nisos-kalumnos-vessel.png)
Φώτης Χατζηδιάκος: Τελικά «έπεσαν οι μάσκες» κ. Πλακιωτάκη !!! Ο κ. Πρωθυπουργός πρέπει να πάρει θέση. - Πρώτη Έκδοση Δωδεκανήσου
![Ερώτηση Γάκη-Μιχαηλίδη: Γιατί αποκλείστηκε το πλοίο «ΝΗΣΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ» από τα δρομολόγια στα Βόρεια Δωδεκάνησα; | ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Ερώτηση Γάκη-Μιχαηλίδη: Γιατί αποκλείστηκε το πλοίο «ΝΗΣΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ» από τα δρομολόγια στα Βόρεια Δωδεκάνησα; | ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ](http://www.syriza.gr/upload/142750_1.png)
Ερώτηση Γάκη-Μιχαηλίδη: Γιατί αποκλείστηκε το πλοίο «ΝΗΣΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ» από τα δρομολόγια στα Βόρεια Δωδεκάνησα; | ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ
![Επανέρχεται στη γραμμή των νησιών με δύο "ελεύθερα" δρομολόγια το "Παναγία Σκιαδενή" από την ερχόμενη εβδομάδα - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά Επανέρχεται στη γραμμή των νησιών με δύο "ελεύθερα" δρομολόγια το "Παναγία Σκιαδενή" από την ερχόμενη εβδομάδα - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά](https://www.palmoskalymnou.gr/wp-content/uploads/2023/04/Screenshot_5062.png)
Επανέρχεται στη γραμμή των νησιών με δύο "ελεύθερα" δρομολόγια το "Παναγία Σκιαδενή" από την ερχόμενη εβδομάδα - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά
![Πως αλλάζουν οι καιροί" - Πρώτος "έτρεξε" ο Δήμαρχος να υποδεχτεί το πλοίο "ΣΤΑΥΡΟΣ" στο λιμάνι " - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά Πως αλλάζουν οι καιροί" - Πρώτος "έτρεξε" ο Δήμαρχος να υποδεχτεί το πλοίο "ΣΤΑΥΡΟΣ" στο λιμάνι " - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά](https://www.palmoskalymnou.gr/wp-content/uploads/2021/08/%CF%83%CE%B1%CE%BF%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%BF.png)
Πως αλλάζουν οι καιροί" - Πρώτος "έτρεξε" ο Δήμαρχος να υποδεχτεί το πλοίο "ΣΤΑΥΡΟΣ" στο λιμάνι " - Ο Παλμός της Καλύμνου - Καθημερινή ενημέρωση για την Κάλυμνο και τα γύρω νησιά
![Τα νέα δρομολόγια του Ε/Γ-Δ/Ρ “ΖΕΦΥΡΟΣ”.- Από 16 Μαΐου 2022 τρεις(3) προσεγγίσεις εβδομαδιαίως στην Ψέριμο. Τα νέα δρομολόγια του Ε/Γ-Δ/Ρ “ΖΕΦΥΡΟΣ”.- Από 16 Μαΐου 2022 τρεις(3) προσεγγίσεις εβδομαδιαίως στην Ψέριμο.](https://kostoday.com/media/k2/items/cache/43585eabf54e6d395cdbe4d08e257b78_Generic.jpg)