![Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία](https://pbs.twimg.com/media/DqrwG7-W4AAeusy.jpg)
Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία
![Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία](https://pbs.twimg.com/media/Ey7aSmmXIAE1GQE.png)
Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία
![Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία](https://pbs.twimg.com/media/DqrwF8KWkAEoxwS.jpg)
Thanassis on Twitter: "Το Κιέριον ήταν η ταινία που "γέννησε" τον (λεγόμενο) Νέο Ελληνικό Κινηματογράφο. Γυρίστηκε και ολοκληρώθηκε με φιλική βοήθεια πολλών συναδέλφων του Θέου. Μάλιστα μικρότερους ή μεγαλύτερους ρόλους στην ταινία
![Μνήμες δικτατορίας: Παράταση προβολών για το αφιέρωμα της Ταινιοθήκης | H πλατφόρμα πολιτισμού του gov.gr beta Μνήμες δικτατορίας: Παράταση προβολών για το αφιέρωμα της Ταινιοθήκης | H πλατφόρμα πολιτισμού του gov.gr beta](https://digitalculture.gov.gr/wp-content/uploads/2021/04/Megara-Aftermath.jpg)