H Μαρία Ναυπλιώτου «Πρέσβειρα Ομορφιάς» της Shiseido στην Ελλάδα για την πρωτοποριακή σειρά περιποίησης Vital Perfection - FashionFever.world
SHISEIDO - Manos Vynichakis @ Gia sena with Christiana Aristotelοus As promised here are some additional photos from the studio of Mega TV. To follow Manos on Facebook https://www.facebook.com/ManosVynichakisMakeUpArtist Μάνο Βυνιχάκης στην
![Το ροζ χαλί των βραβείων "Madame Figaro" Γυναίκες της χρονιάς που παρουσιάζει η Shiseido! [Μέρος Γ] | Ι LOVE STYLE Το ροζ χαλί των βραβείων "Madame Figaro" Γυναίκες της χρονιάς που παρουσιάζει η Shiseido! [Μέρος Γ] | Ι LOVE STYLE](https://www.ilovestyle.com/sites/default/files/styles/article_w740/public/slidemfawardsmerosg2017_2.jpg?itok=TjsDUpxF)