![Το Ελεύθερο Πανεπιστήμιο του Δήμου Χαλανδρίου συζητά για την πανδημία, την Τετάρτη 18 Μαΐου Localit | ΚΕΔΕ Το Ελεύθερο Πανεπιστήμιο του Δήμου Χαλανδρίου συζητά για την πανδημία, την Τετάρτη 18 Μαΐου Localit | ΚΕΔΕ](https://kede.gr/wp-content/uploads/2022/05/%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CF%85%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%BF-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%BC%CE%B9%CE%BF-%CE%B4%CE%AE%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CE%A7%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%AF%CE%B1-300x194.jpg)
Το Ελεύθερο Πανεπιστήμιο του Δήμου Χαλανδρίου συζητά για την πανδημία, την Τετάρτη 18 Μαΐου Localit | ΚΕΔΕ
Ὁμήρου Ὀδύσσεια, ζωγραφική Στέφανος Ζαννῆς - Δημοσίευση 244, -νά, Λόλα, μιὰ συκιά!- -------------------------------- Ἐνδιαφέρθηκες γιὰ τὸν κόσμο (2)) καὶ γέμισε ἡ πλάτη σου μὲ ἕνα φορτίο λάθη. (σ130-σ142) χώθηκες σὲ διαδρόμους στραβούς
![C.P. Cavafy on Twitter: "As I was going down those ill-famed stairs you were coming in the door, and for a second I saw your unfamiliar face and you saw mine." / C.P. Cavafy on Twitter: "As I was going down those ill-famed stairs you were coming in the door, and for a second I saw your unfamiliar face and you saw mine." /](https://pbs.twimg.com/media/DL87rGyXkAAo4RI.jpg)
C.P. Cavafy on Twitter: "As I was going down those ill-famed stairs you were coming in the door, and for a second I saw your unfamiliar face and you saw mine." /
![Χαλάνδρι : Το Ελεύθερο Πανεπιστήμιο του Δήμου συζητά για την πανδημία, την Τετάρτη 18 Μαΐου | Ιωνία Νέα Χαλάνδρι : Το Ελεύθερο Πανεπιστήμιο του Δήμου συζητά για την πανδημία, την Τετάρτη 18 Μαΐου | Ιωνία Νέα](https://ionianea.gr/wp-content/uploads/2022/05/3%CE%97-%CE%A3%CE%A5%CE%96%CE%97%CE%A4%CE%97%CE%A3%CE%97-%CE%93%CE%99%CE%91-%CE%A4%CE%97%CE%9D-%CE%A0%CE%91%CE%9D%CE%94%CE%97%CE%9C%CE%99%CE%91-scaled.jpg)
Χαλάνδρι : Το Ελεύθερο Πανεπιστήμιο του Δήμου συζητά για την πανδημία, την Τετάρτη 18 Μαΐου | Ιωνία Νέα
Λογοτεχνικό Και Ποιητικό Συναπάντημα - Στες Σκάλες : Κωνσταντίνος Καβάφης Την άτιμη την σκάλα σαν κατέβαινα, από την πόρτα έμπαινες, και μια στιγμή είδα το άγνωστό σου πρόσωπο και με είδες. Έπειτα
![Πιο κει το ντιβάνι –είναι και σπιτικό συγχρόνως– και οι καρέκλες με τα τραπέζια, Καταμεσής η αυτοσχέδια ξυλόσομπα καμωμένη από φιάλη πετρογκάζ! - XIROMERO PRESS - XIROMEROPRESS.GR Πιο κει το ντιβάνι –είναι και σπιτικό συγχρόνως– και οι καρέκλες με τα τραπέζια, Καταμεσής η αυτοσχέδια ξυλόσομπα καμωμένη από φιάλη πετρογκάζ! - XIROMERO PRESS - XIROMEROPRESS.GR](https://xiromeropress.gr/wp-content/uploads/2017/08/%CE%9C%CE%91%CE%93%CE%91%CE%96%CE%91%CE%9A%CE%99-%CE%A7%CE%A9%CE%A1%CE%99%CE%9F%CE%A5-7.jpg)
Πιο κει το ντιβάνι –είναι και σπιτικό συγχρόνως– και οι καρέκλες με τα τραπέζια, Καταμεσής η αυτοσχέδια ξυλόσομπα καμωμένη από φιάλη πετρογκάζ! - XIROMERO PRESS - XIROMEROPRESS.GR
Panos Kefalas - Life Through Photography and Poetry - Την άτιμη την σκάλα σαν κατέβαινα, από την πόρτα έμπαινες, και μια στιγμή είδα το άγνωστό σου πρόσωπο και με είδες. Έπειτα κρύφθηκα
![Φιλία on Twitter: "Να, εδώ, κάποιος ελπίζει να υποστώ σεξουαλική παρενόχληση- και το γράφει και δημόσια 😎 Κάθε αναφορά, ευπρόσδεκτη! Σας αγαπώ #Τουνη #Τεντόγλου #MeToo https://t.co/dZUo72fpz9" / Twitter Φιλία on Twitter: "Να, εδώ, κάποιος ελπίζει να υποστώ σεξουαλική παρενόχληση- και το γράφει και δημόσια 😎 Κάθε αναφορά, ευπρόσδεκτη! Σας αγαπώ #Τουνη #Τεντόγλου #MeToo https://t.co/dZUo72fpz9" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/E7xRcECXoAEQUYL.jpg:large)